Wembley – Popręg Skórzany

Nowe popręgi w naszej ofercie, Waldhausen – Wembley w najatrakcyjniejszej cenie na rynku. Wembley to idealny popręg zarówno dla zawodowców jak i amatorów chcących posiadać sprzęt na wiele lat. Jeden z najlepszych popręgów firmy Waldhausen, wykonany ze skóry świetnej jakości skóry, wytrzymały, a jednocześnie miękki i przyjemny dla konia. Jeden z najlepszych popręgów na rynku, polecany przez sklep jeździecki KONIK.

Jak dobrze umyć konia?

Gdy tylko robi się cieplej zaczynają się pojawiać pytania czy myć przykurzonego konia po zimie. Oczywiście że tak. Ale musimy pamiętać o pewnych ważnych kwestiach aby nie narazić naszego konia na utratę zdrowia. Dodatkowo warto tu wspomnieć w co warto się zaopatrzyć przed umyciem konia. Ponieważ istnieje wiele preparatów i akcesoria które ułatwią nam wykonanie tego zadania.

Read more

Freejump System

Służąc miłośnikom jazdy konnej, freejump system dziś jest punktem odniesienia w zakresie innowacji produktów high-tech dotyczących wydajności, komfortu i bezpieczeństwa zawodników i ich koni. Od 2001 roku, ścisłej i stałej współpracy z najlepszych zawodników na świecie i uważne słuchanie potrzeb amatorów pozwalają na stałe podnoszenie konkurencyjności produktów freejump system.